גול גולן- מבלים ומגלים גולן
 1-700-55-78-87

קארטינג

קארטינג

קארטינג על הדרך...!

 

קארטינג1 

 

 אם גם אתם מחפשים בילוי לחבר'ה שיצליח להוציא מהם ניצוץ מהעיניים, הגעתם למקום הנכון. כי עם כל הכבוד לרכבת ההרים בלונה פארק, לבריחה מהמדוזות בים ולרעש ה"קליק קלוק" של הסוסים הדוהרים בחמישה קמ"ש, מסלולי קארטינג מעניקים את חווית האדרנלין הגדולה מכולם.

תחשבו על פניכם החמוצות מקנאה כאשר אתם צופים במרוץ מכוניות ונשמע רעש המנועים הממכר כשהם חולפים על פני המצלמה במהירות מטורפת. נכון שאולי החברה שלכם שואלת באותו הזמן "למה הוא לא מאותת?", או סתם נאנחת בדאגה, אבל אל תטעו, מסלולי קארטינג הם בטוחים למדי ואחרי פעם אחת גם היא הייתה רוצה להיות מאחורי ההגה.
קארטינג2 
מספר רב של מסלולי קארטינג שונים קיימים בישראל, מצפון ועד דרום. כולם מציעים מסלולי נהיגה המתאימים לימי הולדת, ימי גיבוש וחברה, מסיבות, או סתם ככה בלי סיבה. במקומות מסוימים מתנהלים ליגות של ממש, טורנירים שונים, קורסים בנושא נהיגה וסדנאות שונות, אשר בהחלט יכולים להוות תוספת מעניינת ליום מרתק לכשעצמו.

מסלול הקארטינג שלנו בקארטינג על הדרך מורכב מסלול מיועד לנהיגה מסוג זה, המתוחם באביזרים למניעת התנגשות כגון צמיגים. המסלול לרוב מפותל ברובו, וכולל חלקים "פתוחים" יותר לנהיגה, וכאלו בהם תאלצו להוריד מעט את הרגל מהגז. תוכלו לבחור באחת או יותר מבין הפעילויות המוצעות באתר הקארטינג. החל מתחרויות אישיות, מרוצים נגד הזמן, ליגות, טורנירים וכו'. הכל תלוי במספר המשתתפים שהצלחתם לארגן ובזמן שיש לכם.

מסלול הקארטינג שלנו עומד בתקני בטיחות הן מבחינת המסלול עצמו והן מבחינת האתר (כיבוי שריפות, ציוד עזרה ראשונה, יציאות חירום וכו'). אין צורך בניסיון קודם, רישיון בתוקף או ידע תיאורטי. אחרי תדריך קצר שתעברו הכולל הכרת הרכב וטכניקות נהיגה בסיסיות, תהיו מוכנים להסתער על המסלול.

קארטינג 


שם
 *
נייד
 *
דוא”ל
 *
הערותכרטיסים מוזלים לאטרקציות בצפון כרטיסים מוזלים לאטרקציות בצפון : קייאקים-טרקטורונים- טיולי ג’יפים - פעילות ימייה - טיולי סוסים-
סנפלינג ועוד המלצות למסלולי טיולים בילוי והסעדה...
צלצלו והזמינו: 1700-55-7887
שאנטי מול כנרת - לזוגות ומשפחות - חד נס - צפון הכנרת ב’שאנטי מול כנרת’ ביישוב חד-נס,  2 בקתות במחירים מפתעים + פינוק בהמשך  לכל המשפחה.      
לפרטים נוספים...
 VANILLA GRAY VANILLA GRAY - מבצע לאמצע שבוע הנחה 100 ש”ח על כל לילה נוסף (עד 3 לילות).
                                         לפרטים נוספים...

שבועות בגולן
בחג שבועות תהנה לך... ברחבי הגולן תיהנו ממגוון אתרים ופעילויות בחג השבועות.

                                       לפרטים נוספים...
אטרקציות קיץ בצפון
גולגולן - מרכז ההזמנות לנופש טיולים ואטרקציות בצפון.
שרותי יעוץ בחינם , מבחר ענק של אטרקציות במחירים מוזלים במיוחד, לפרטיים ולקבוצות...
להזמנות חייגו : 1-700-55-7887
גולגולן - מרכז מידע והזמנות
גולגולן - מבלים ומגלים גולן. מרכז המידע ממוקם במרכז המסחרי ’נוף גולן’ בבני יהודה בשיתוף עמותת התיירות גולן.
                                     
                                     לפרטים  נוספים...

מרכז המבקרים - קסם הגולן מרכז המבקרים - קסם הגולן
מרכז המבקרים - קסם הגולן
גולגולן - פורטל התיירות והבילוי של הגולן גולגולן - פורטל התיירות והבילוי של הגולן
גולגולן - פורטל התיירות והבילוי של הגולן